İvana Sert Kimdir?

İVANA SERT KİMDİR? İvana Sert doğum tarihi  ve memleketi neresidir? İvana Sert boyu ve kilosu nedir? İvana Sert mesleği nedir? gibi sorulara cevapları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

İvana Sert doğum tarihi  ve memleketi neresidir?
25 Ekim 1979 yılında Sırbıstan Belgrad da dünyaya gelmiştir. 
İvana Sert boyu ve kilosu nedir?
1,73 metre boyunda 55 kilodur.

İvana Sert kariyerindeki ilerleyişi nasıldır?

Şimdilerde moda tasarımcılığı yapan Ivana Sert aynı zamanda eski manken ve stilisttir. 2002 yılında Türkiye’ ye yerleşmiş ve 2004 yılında ünlü iş adamı Yurdal Sert ile hayatını birleştirmiştir. 2006 yılında bu evlilikten Kayon Ateş adında bir oğulları olmuştur. Çift, 2013 yılında 2 yıl süren dava neticesinde boşanmışlardır. Boşanma sürecinde eşi Yurdal Sert, Ivana Sert’ in kendisini en yakın arkadaşıyla aldattığını iddia etmiştir.

Genel olarak hayatına bakacak olursak, 16 yaşına kadar bale ve piyano eğitimi almıştır fakat, ısrarla manken olmak istemiş ve olmuştur. İlk olarak Sırbistan da Belgrad Güzeli seçildikten sonra Miss Yugoslavya’ya katılır ve daha sonrasında ise ülkemizde düzenlenen Miss Globe’a davet edilir. Türkiye’ye geldikten sonra bir sürü talihsizlik yaşamasına rağmen, şimdilerde Ivana Sert Türkiye’yi çok sevdiğini hatta burası benim birinci ülkem Sırbistan ikinci sıradadır, diye ifade etmektedir.

İvana Sert katıldığı programlar nelerdir?
Kendisi, 2011’de Yok Böyle Dans adlı yarışmaya katılmış. Bunun ardından 2012 yılında Yalan Dünya adlı diziye de kendisini canlandırarak konuk olmuştur. Bugün Ne Giysem adlı programda jüri üyesi olarak katılmıştır. Son olarak da 2014 yılında yapılan Bu Tarz Benim programında jüri olarak yer alıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder