KİRAZ MEVSİMİ DİZİSİ - KİRAZ MEVSİMİ OYUNCULARI

FOX TV nin 2014 yaz sezonu için yayına koyduğu ve hikayesi ile oldukça ilgi çeken Kiraz Mevsimi dizisi oldukça beğenildi. Ünlü oyuncu kadrosu ve güzel hikayesi ile yayına başlayan dizi oldukça uzun soluklu olacağa benziyor. 


"Kiraz Mevsimi Aşkın Zamanıdır" sözü ile hikayesine balayan dizide genç moda tasarımcısı Öykü' nün hikayesi anlatılıyor. Öykü nün çocukluk aşkı Mete (Dağhan Külegeç) ve onun arkadaşı Ayaz (Serkan Çayoğlu) arasında aşk ikileminde kalması  ile yakın arkadaşı Şeyma' nın (Nilperi Şahinkaya) gizli kapaklı oyunları ile iyice içinden çıkılmaz bir hale gelir. Çapkın bekar Ayaz içinse Öykü’nün dünyasına girmesi gönlünü kaptırma riski de taşıyan eğlenceli bir oyun haline gelmiştir. Öykü hayallerine ulaşmak için çabalarken mahalle ve insanları değişim rüzgarları ile savrulurlar. Kiraz mevsimi değişimin de mevsimidir.

Senaristliğini Romantik Komedi filmlerini kaleme alan Aslı Zengin' in yaptığı, yönetmenliğini Filiz Gülmez Pakman' ın yaptığı "Kiraz Mevsimi" dizisi 2014 yaz sezonu boyunca Fox TV ekranlarında olacak.

Kiraz Mevsimi Künyesi;

Yapım:    Süreç Film
Yönetmen:    Eda Teksöz
Proje Tasarımı:    Asena Bülbüloğlu
Senaryo:    Gökhan Horzum
Uygulayıcı Yapımcı:    Nevin Ayaz
Görüntü Yönetmeni:    Ümit Gabin
Yapım Koordinatörü:    Yiğit Umurhan

Kiraz Mevsimi Oyuncuları ve Karakterleri;

Kiraz Mevsimi Öykü Acar (Özge Gürel)
Kiraz Mevsimi Ayaz Dinçer (Serkan Çayoğlu)
Kiraz Mevsimi Mete Uyar (Dağhan Külegeç)
Kiraz Mevsimi Şeyma Çetin (Nilperi Şahinkaya)
Kiraz Mevsimi Burcu Uyar (Nihal Işıksaçan)
Kiraz Mevsimi İlker Korkmaz (Serkan Börekyemez)
Kiraz Mevsimi Sibel Korkmaz (Fatma Toptaş)
Kiraz Mevsimi Emre Yiğit (Aras Aydın)